Klimatyzacja

Nowoczesne urządzenia klimatyzacyjne tworzą przyjemną atmosferę i podnoszą komfort życia. Dzięki zintegrowaniu funkcji chłodzenia i ogrzewania są przydatne nie tylko latem. W upalne dni instalacje klimatyzacyjne emitują przyjemny chłód. W przejściowych porach roku, czyli wiosną i jesienią, można używać ich do ogrzewania pomieszczeń, oszczędzając energię i pieniądze, ponieważ instalacje klimatyzacyjne odznaczają się wysoką efektywnością energetyczną. Dobrze dobrane urządzenia wewnętrzne pracują cicho,
filtrują powietrze i zapewniają optymalne warunki termiczne oraz idealnie nadają się zarówno do klimatyzowania pojedynczych pokoi, sypialni, jak i całego domu.

Projektujemy i wykonujemy instalacje w następujących układach:

  • klimatyzacji freonowej i układów VRF
  • klimatyzacji z obiegiem wody lodowej
  • klimatyzacji precyzyjnej

Firma świadczy usługi instalacji i serwisu systemów klimatyzacji na terenie całej Polski. W ofercie naszej firmy znajda Państwo nowoczesne systemy klimatyzacyjne firm:

Klimatyzacja jest procesem wymiany powietrza w pomieszczeniu mający na celu utrzymywanie zadanych warunków klimatycznych czyli odpowiedniego zakresu temperatur i wilgotności powietrza, zapewniających dogodne warunki do pracy i funkcjonowania człowieka.

Wybór klimatyzatora powinien być bardzo przemyślany. Zawyżona moc naraża Państwa na straty materialne im większa moc tym klimatyzator jest droższy i zużywa więcej energii, a zbyt mała moc powoduję przegrzewanie się sprężarki co prowadzi do jej uszkodzenia.

Klimatyzacje powinna dobierać firma która ma w tym doświadczenie dlatego z pełną odpowiedzialnością zapraszamy do naszej siedziby w Kuźnicy Kiedrzyńskiej k/Częstochowy tel.: 661-134-664