FORTE
Nasza oferta

Odkurzacze centralne
Odkurzacz centralny wymaga wykonania instalacji, o której powinnieneś pomyśleć już w trakcie budowy domu, na etapie stanu surowego - możesz wtedy dobrać optymalną trasę przebiegu rurociągu. Zwykle na 1 kondygnację wystarcza jedno, dwa gniazda ssące. Wszystko zależy od rozmieszczenia pomieszczeń. Przy zastosowaniu węża ssącego o standardowej długości 9m jedno gniazdo umożliwia posprzątanie powierzchni ok 100m2. Dodatkowe gniazdo ssące warto umieścić w garażu najlepiej w pobliżu drzwi wjazdowych, aby umożliwić odkurzanie samochodu również na zewnątrz. Dobrym rozwiązaniem jest też szufelka automatyczna montowana w cokole mebli kuchennych i tuż przy drzwiach wejściowych.
1. Instalacja odkurzacza centralnego - orurowanie
2. Gniazdo ścienne
3. Jednostka centralna
4. Szufelka automatyczna
5. Separator popiołu i gruzu
6. Gniazdo wylotowe

Zalety:

szybko...
Wąż do gniazdka - i sprzątamy.

czysto...
  Zassany kurz opuszcza bezpowrotnie sprzątane pomieszczenie! Mamy teraz pewność, że domownicy już nigdy nie poczują przykrego zapachu wydobywającego się z odkurzacza tradycyjnego. Co za ulga? Również dla osób nie będących alergikami.

cicho...
Dość ograniczeń! Od dziś możesz w trakcie sprzątania oglądać telewizję, słuchać muzyki rozmawiać przez telefon czy obserwować śpiące dziecko. Nie poobijasz mebli, ścian, nie potkniesz o plączący się pod nogami przewód elektryczny odkurzacza tradycyjnego...

wygodnie...
Słyszałeś o szufelce automatycznej? Nie? Koniecznie zobacz co to takiego. Nie musisz nawet używać węża ssącego - wystarczy że podmieciesz śmieci pod tę szufelkę umieszczoną np. cokole szafki kuchennej, a one po prostu znikną.
Po zamontowaniu systemu możesz zapomnieć o odkurzaczu centralnym na przynajmniej pół roku. Dopiero wtedy wyrzucisz śmieci z pojemnego zbiornika, wyczyścisz filtr. I przez kilka następnych miesięcy znowu pozostaje tylko przyjemność sprzątania. zastanawiasz się? Nie, to wcale nie jest drogie. Odkurzacz centralny to najtańsza instalacja w budynku. 


Kiedy masz już instalację pozostaje Ci tylko dobrać odkurzacz.  Żeby właściwie dokonać wyboru, kieruj się ilością gniazd ssących, długością rurociągu, oraz powierzchnią sprzątania.

W razie jakichkolwiek wątpliwości zawsze możesz liczyć na naszą pomoc. Zapraszamy serdecznie.
Kuźnica Kiedrzyńska k/Częstochowy

tel kom: 661 134 664 lub 607 94 94 37