Wentylacje

Oferujemy sprzedaż i montaż urządzeń wentylacyjnych. Z powodzeniem realizujemy wszystkie zagadnienia z dziedziny wentylacji. Zajmujemy się montażem rekuperatorów , central wentylacyjnych oraz wentylatorów Wszystko to oczywiście zgodnie z obowiązującymi normami , przy zachowaniu estetyki i szybkiego montażu.

Zajmujemy się projektowaniem oraz wykonywaniem instalacji wentylacji we wszelkiego rodzaju obiektach przemysłowych oraz domach mieszkalnych.

Jesteśmy specjalistami w dziedzinie wentylacji i rekuperacji odzysku ciepła dla domów jednorodzinnych i firm. Dobieramy rozwiązania zapewniające zmniejszenie kosztów eksploatacyjnych domu, działające bezawaryjnie i zapewniające spokojny sen!

W bardzo dobrze izolowanym domu z ciepłymi oknami brak instalacji wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła to poważny błąd. Budujemy nowy – energooszczędny dom. Inwestujemy w doskonałą izolację ścian, dachu, w szczelne okna i nowoczesny system grzewczy. Chcemy, by koszty eksploatacji domu były jak najniższe. Osiągnąć to można, stosując nowoczesne rozwiązania nie tylko w odniesieniu do ścian, ale również do systemu wentylacji. Trzeba bowiem pamiętać że w bardzo dobrze ocieplonym domu 70-80% strat ciepła dokonuje się przez wentylację. Bardzo dobrym rozwiązaniem jest montaż wentylacji nawiewno – wywiewnej. Stosując ją zapewniamy ciągły napływ świeżego oraz usuwanie zużytego powietrza. Ten rodzaj instalacji dzięki centrali wentylacyjnej z rekuperatorem, pozwala odzyskiwać ciepło z usuwanego powietrza.
Rozważając możliwość zastosowania wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła, nie można kierować się jedynie kosztami jej wykonania. Uwzględnić trzeba oszczędności wynikające z rezygnacji z komina z kanałami wentylacyjnymi oraz nawiewników w oknach, a także przyszłe oszczędności związane z eksploatacją domu. Jeśli instalację wentylacji mechanicznej zaplanujemy jeszcze na etapie projektowania domu, zaoszczędzimy nie tylko czas ale i pieniądze. Nie będzie trzeba budować kominów wentylacyjnych, ponieważ ich funkcje przejmą kanały wentylacji nawiewno-wywiewnej.

Jak właściwie wybrać odpowiednie urządzenie?
Przy wyborze odpowiedniego pomoże spotkanie z naszą firmą.

Zapraszamy serdecznie.